30 oktober 2014

Mededelingen

10 jaar weekendtochten

Beste medewatersporters van ZV de Lek,

10 jaar mochten Toos en ondergetekende gezellig met diverse leden van onze club een weekendtocht organiseren, dit idee is ontstaan in 1985. Onze club ging voor die tijd al jaarlijks een lang weekend mee met een groot aantal boten vanuit Vianen, Culemborg en Vreeswijk, in die tijd had ZV de lek een groter aantal motorboten. Deze weekenden vonden meestal plaats in het Hemelvaart- of Pinksterweekend. Wat waren wij jaloers op de goed georganiseerde tochten.

 

Omdat het geheel verwaterde hebben wij, Toos en ondergetekende het op ons genomen de tochten binnen onze club te organiseren. Het werden minder boten, een lang weekend werd een weekend uiteraard onder het genot van je weet wel hadden we het ook gezellig en leuk met elkaar.

Na 10 jaar dit met veel plezier gedaan te hebben, is het ten einde gekomen, het werd te eentonig, er moest maar eens nieuw bloed gaan stromen, wie?????

Beste mensen bedankt en hopelijk tot ziens op een ander misschien wel leuker weekend vaartochie.

Groeten Toos en Albert.

 

Artikelen

  • Er is geen actueel nieuws.

Agenda november 2018

  • Er zijn actuele agendapunten.
Weersverwachting
Nieuwegein
Meer weer in Nieuwegein

Buienradar